آموزشهای عالی مهندسی FPGA از پایه تا پیشرفته

آموزشهای تئوری + عملی همراه با انجام تمرینها و پروژه های متعدد و آزمونهای ارزشیابی

آموزش های تکمیلی ، بسیار پر محتوا ، اصولی و کاملا کاربردی از پایه تا پیشرفته تحت نظم و دسیپلین  برای رسیدن به مهارت های تخصصی لازم در حوزه :
​​​​​​​

              


به شکل کامل ، طول کل این آموزشهای تکمیلی یکسال و نیم بوده* و  به دو نیمه تقسیم می گردد ، نیمه اول مربوط به هفت درس افزایش مهارتهای فنی بشرح زیر می باشد:
​​​​​​​
1- VHDL
2-   (1) FPGA
3- ZYNQ 1
4- FPGA (2) و یا به انتخاب دانشجو "الگوریتم های رادیویی و زبان سی" 
5- HLS
6- LINUX
​​​​​​​7- ZYNQ 2

​​​​​​​ * دانشجویان اجباری برای  طی همه دروس ندارند و می توانند هر درسی را که مایل باشند  انتخاب کرده و پس  از طی دوره و انجام تمرینها و پروژه ها و گذراندن آزمون پایان دوره مربوط به همان درس ، گواهینامه  تک ستاره را دریافت نمایند (شرح در ادامه همین صفحه)   

توجه:
متقاضیان شرکت در این دوره هـا می بایست دارای مدرک کـارشنـاسی یا بـالاتر در مهندسی بـرق (هر کدام از رشته های زیر گروه مهندسی برق) ، علوم کامپیوتر (زیر گروه های سخت افزاری)  و یا مهندسی پزشکی (با تمرکز بر روی علوم الکترونیک)  باشند .

   طراحی و ساخت سیستم های هوشمند ، سامانه های مخابراتی پیشرفته و راداری

جذب و استخدام در مراکز فناوریهای پیشرفته 
​​​​​​​کسب توانایی در انجام پروژه های ارزشمند صنعتی

طول زمان هر یک از کلاسهای فوق مابین 35 تا 50 ساعت می باشد و دانشجویان در طی هر یک  از کلاسها موظف  به حل تمرینهای گوناگون ، انجام پروژه های مربوط به عنوان درسی و آزمون پایانی خواهند بود ، همچنین  به دانشجویانی که معدل نمرا ت آنها از 80 بیشتر باشد گواهینامه "تک ستاره" پایان آموزش همان درس تعلق می گیرد. 

دانشجویانی که موفق  به طی هفت درس نیمه اول آموزش تکمیلی  فوق الذکر شوند و معدل کل آنها از 80بالاتر باشد نائل به دریافت گواهینامه دو ستاره خواهند شد که این امکان را به آنها می دهد که به موسسات ، شرکتها ، مراکز فناوری پیشرفته که نیازمند نیروی مهندس متخصص هستند با الویت معرفی گردند.

دانشجویانی که این آموزش تکمیلی را تا به آخر طی کرده و معدل کل آنها از 80 بالاتر باشد بعنوان یک مدیر فنی شایسته و متخصص ، موفق به دریافت گواهینامه سه ستاره  خواهند شد که نه تنها مورد نیاز موسسات و  مراکز فناوری پیشرفته خواهند بود بلکه حقوق و مزایای آنها در حد ممتازی تعیین خواهد شد.  

دوره های آموزش تکمیلی مهندسین و مهارت افزایی آرتمیس کاریا

محاسبات طراحی و ساخت سامانه های هوشمند ، مخابراتی پیشرفته و سیستم های راداری

جهت سهولت در امر یادگیری حوزه ارزشمند تراشه های "اف پی جی ای" ، مجموعه آرتمیس کاریا اقدام به تهیه منابع ویدیویی و برگزاری کلاس های گوناگون کار و طراحی با تراشه های ZYNQ نموده است و علاقمندان میتوانند جهت اطلاع از جزئیات هر یک از درسها ، کسب مشاوره و دریافت راهنمایی و همچنین ثبت نام در کل دوره و یا هر یک از دوره های منفرد به صفحه آموزش از طریق پیوند زیر مراجعه بفرمایند . ​​​​​​

برو به صفحه آموزش

جزئیات آموزشها ، کسب مشاوره رایگان و ثبت نام

آموزش های تکمیلی و تخصصی ارائه شده توسط آرتمیس کاریا 

آموزش های اصولی و کاملا کاربردی از پایه تا پیشرفته تحت نظم و دسیپلین  برای رسیدن به مهارت های تخصصی لازم در حوزه های :

 1- طراحی و محاسبات ساخت سامانه های مخابراتی پیشرفته و راداری.
2-  طراحی سامانه های دارای هوش مصنوعی پیشرفته صنعتی.


متقاضیان شرکت در این دوره هـا می بایست دارای مدرک کـارشنـاسی یا بـالاتر در مهندسی بـرق (هر کدام از رشته های زیر گروه مهندسی برق) ، علوم کامپیوتر (زیر گروه های سخت افزاری)  و یا مهندسی پزشکی (با تمرکز بر روی علوم الکترونیک)  باشند .
​​​​​​​
دانشجویانی که موفق  به طی هفت درس نیمه اول دوره فوق الذکر شوندو معدل کل آنها از 80بالاتر باشد نائل به دریافت گواهینامه دو ستاره خواهند شد که این امکان را به آنها می دهد که به موسسات ، شرکتها ، مراکز فناوری پیشرفته که نیازمند نیروی مهندس متخصص هستند با الویت معرفی گردند.

دانشجویانی که این دوره را تا به آخر طی کرده و معدل کل آنها از 80 بالاتر باشد بعنوان یک مدیر فنی شایسته و متخصص موفق به دریافت گواهینامه سه ستاره  خواهند شد که نه تنها مورد نیاز موسسات و  مراکز فناوری پیشرفته خواهند بود بلکه حقوق و مزایای آنها در حد ممتازی تعیین خواهد شد.  

کسب دانش مهندسی در یک مجموعه تولید کننده سخت افزار های پیشرفته

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش